| WolfGhost a întrebat:

Vreau sa am fata mai alba.
Ce tratamente naturale recomandati?
Tratamentul cu abur functioneaza?

5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Cat mai putin stat la soare ar trebui sa te ajute. Asta daca tenul tau nu e de culoare neagra, afro-americat sau african laughing ca in cazul asta poti sta si in pamant ca degeaba. De ce? ai vreo problema rasista cu tine? laughing

| cristi10grei a răspuns:

Cel cu aburi e perfect, dar de ce ai facio unele adora sa aiba tenul mai inchis happy

| WolfGhost explică:

Oh nu laughing lamaia e acida si produce arsuri.
Nu am mari probleme cu tenul.
Iar fondul de ten mi se pare o porcarie facuta din 40 de chimicale.
Eu vreau ceva natural.care sa schimbe.nu sa acopere.

| sooome a răspuns:

Foloseste lamaia.
E buna si pentru riduri, cosuri or anything else.
Sau fond de ten in cel mai rau caz.
Ok ar fi sa te accepti asa cum esti.

| Vania12 a răspuns:

Salut! Aveam o prietena care folosea mereu o crema de Dr. Farm. Raisa Motocescu - Crema pentru albire - si zicea ca e foarte buna happy Sper sa iti fie de folos!