| Ceriik a întrebat:

Vreau sa fac rost de o fusta mini,mulata, dar chiar nu gasesc asa cum vreau eu. Oare as putea sa ma duc sa mi-o faca la croitor asa cum vreau eu? Merge din bumbac? Ii duc eu materialul? Cam cat ar costa?

2 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Da,la croitor, ii duci tu materialul pe care il vrei, poate sa fie si bumbac, si ar costa in jur de 20-50 lei, in functie de croiala, model, etc. Bafta!

| frikk a răspuns:

Clar la croitor ti-o face cum iti pofteste inimioara! ar trebui sa coste cam cateva sute... 3-5.