| MrsC a întrebat:

Vreau sa imi comand de la avon un rimel, insa nu stiu pe care sa il aleg dintre mascara supershock, infinitize sau superextend extreme. Care credeti ca este mai bun?

3 răspunsuri:
| DeepInDarkness a răspuns:

Nu-ti recomand de la avon. Daca vrei la un pret apropiat i-ati de la oriflame rimel cu pensula subtire, e forte bun si nu lipeste genele. Daca vrei ceva mai calitativ, mareste un puc bugetul si alege ceva de la maybelline, rimmellondon sau max factor. Sunt mai calitative.

| GabrielaIoana a răspuns:

Daca vreo neaparat de la avon alege mascara supershock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti doresti gene accentuate, dar incarcate, iti recomand mascara supershock. L-am incercat, si e bun, atata timp cat adori ca genele tale sa fie ''incarcate''.