| DiiiAnAaaa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar fond de ten si mi-ar prinde bine niste recomandari. Pana in momentul de fata am folosit fond de ten tip crema de la maybelline new york. Dar as vrea sa stiu care este cel mai bun.big grin Scuzati categoria!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca si fondul de ten de la l'oreal

| DiiiAnAaaa explică (pentru mona):

Oke mersi :*

| emag a răspuns:

Nu se poate spune ca exista cel mai bun, depinde de tenul tau. ar trebui sa mergi la un specialist sa-ti spuna ce fond de ten e bun pentru tenul tau

| BeautyOfWeb a răspuns:

Fond de ten Zero defecte de la Yves Rocher, il folosesc si eu, ti-l recomand :*

| eleroxx a răspuns:

Pana acum am folosit Afinitone si Giordani.Dar mi-a recomandat cineva fondul de ten de la Ingrid cosmetics. Vreau sa zic ca sunt foarte multumita de el.Se intinde foarte bine, are o textura cremoasa.Si daca il folosesti impreuna cu baza de machiaj de la aceeasi gama, e perfect

| Burberry a răspuns:

Http://www.beautytips.ro/......olosesc-eu
Asta e cel mai bun, e mai scump decat maybelline, dar acopera f bine si lasa un aspect natural, nu de masca