| blackcat99 a întrebat:

buna :) vreau sa imi cumpar o fusta larga cu pliuri si stransa sus. ceva de genul :
http://1.bp.blogspot.com/......1100-7.jpg
am cautat prin tot orasul si ma gandeam ca o sa gasesc la promenada mall (Braila). cine stie la ce magazin o pot gasi si care ar fi pretul? dau fundita la cel mai rapid raspuns. va pup :*

Răspuns Câştigător
| LovelySweeGirl a răspuns:

Eu sunt din suceava si la kenvelo ar putea fi o varianta, tinand cont ca este vara.ps:este super tare fusta

4 răspunsuri:
| loveinshadow a răspuns:

In ZARA gasesti cu siguranta fuste in genul acela...nu sunt sigura daca e si in mall'ul din Braila. Sper ca te'am ajutat...>:d

| blackcat99 explică:

Am gasit la kenvelo in braila kiss merci pentru raspunsuri

| biank_2628 a răspuns:

In buzau in c&a costa 87lei

| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Aualeuuuuuuu cat de frumoasa e fusta aceea! Imi place mult. Sincer nu stiu pe unde se poate gasi.nu locuiesc in Romania. La mine exista un magazin unde s-ar putea gasi. Se numeste Tally Wejl, habar n-am daca este si in Romania... Ai putea incerca s-o cauti pe internet. Exista un site (yoox.com) unde sunt fuste cu pliuri ca aceea.Pa pa