| anabla12 a întrebat:

Bună, vreau sa îmi cumpăr o pereche de ghete timberland și vreau sa știu dacă ar trebui sa imi iau cu o marimea mai mica sau jumătate de marime, eu port 36 ar trebui un 35-35, 5..am văzut cv pe net și acest model de ghete au marimea mai mare. Vreau sa îmi zici cineva care le-a cumpărat și le are, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Se intampla sa detin si eu Timberland-uri. Eu in mod normal port 42. Si a trebuit sa-mi cumpar pe marimea 41. Insa chiar si asa, am putin spatiu in ei. Dar le-am luat asa special pentru a purta sosete mai groase.

1 răspuns:
| anabla12 explică:

Haha, ce amuzant esti