| alexGEN a întrebat:

vreau sa imi fac o frizura frumoasa. M-am plictisit de parul meu lins, vreau ceva frumos care sa se imbine cu o fata de pistruiat. Cine are cea mai buna optiune primeste funda happy.

4 răspunsuri:
| ChristineW a răspuns:

Lasatil putin mai lung, dar totusi sa nu fie ceva gen emo( pentru necunoscatorii Justin Bieber, care a furat frizura ). Ieri a fost un tip la Comanda la Mine ( vezi pe www.trilulilu.ro, dai search comanda la mine si cauti 22 Noiembrie ). Ti-ar sta superb asa :*

| ChristineW a răspuns:

Aaaa, si inca ceva. De ce nu iti plac pistruii tai? Eu zic ca sunt draguti, dar daca tot nu te lasi convins incearca sa te dai cu fond de ten :*

| alexGEN explică:

Nu nu o persoana pistruiata laughing fata mea e pistruiata si vreau ceva ce sa se imbine cu fata pistruiata happy.

| Copilul17 a răspuns:

Chelie valvoi...

P. S : Fa-ti ce crezi tu mai bine, nu ce zice lumea. Cine te place, te place oricum ai fi si nu uita. Poti sa umblii cu hainele rupte, freza linsa si orice alte chestii dar fii curat.