| WholeWorldTeam a întrebat:

Vreau sa imi iau acest produs despre care am auzit ca ia din radacina firul. http://mediashop.allshops.ro/......u+led.html am o intrebare pentru cine stie sa imi spuna.Te iriti pe piele de la el? Ma gandesc ca daca la barbierit te iriti,la epilat nu te iriti? Nu m-am epilat pe zone intinse pe corp niciodata, de aceea intreb. Daca te irita dupa elpare ce solutii imi recomandati? ( gen ca si dupa barbierit )

2 răspunsuri:
| AndreeaRobertica a răspuns:

Cred ca ar trebuie daca te irita sa ei o crema de zi nivea ca pe mine ma ajuta.