| alenegri a întrebat:

Vreau sa imi recomandati un fond de ten, eu am tenul greu cu imperfectiuni pana acum nu prea am folosit nu stiu ce produse dar nici nu prea am banii sa incerc pana o sa ma satur, as vrea sa imi recomandati voi unul care sa reziste pe fata.

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Un fond de ten rezistent si cu putere de acoperire mare este cel de la revlon, revlon colorstay si costa 45 de lei pe 1001cosmetice. O alternativa mai ieftina, ar fi fondul de ten matifiant de la Avon pe care il gasesti in catalog undeva pe la 20 de lei, dar daca nu ai tenul gras aau cu tendinta de ingrasare, nu-l folosi ca iti usuca fata

2 răspunsuri:
| Lucccy a răspuns:

Elizabeth Arden

| IngerasulMicutz a răspuns:

Eu folosesc Peau Parfaite este foarte bun, depinde si de ten, eu il am de la avon.