| Thisisnotme a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi recomandati un fond de ten ieftin,cu un grad mare de acoperire, care lasa tenul mat si care nu lasa fata lipicioasa dupa un timp.
dau funda!

Răspuns Câştigător
| SorayaYG a răspuns:

Buna,iti recomand fondul de ten Stay Matte de la Rimmel. E un fond de ten matifiant, are acoperire medie spre mare,(aplicat in 2straturi ofera acoperire maxima). Pretul lui intreg nu trece de 25 de lei, dar il gasesti des la oferta, eu am luat cu 17 si e preferatul meu, nu cred ca gasesti unul mai bun la pretul astahappy

2 răspunsuri:
| Bubu1232 a răspuns:

Bună!
Eu iti recomand fondul de ten mat touch de la flormar, este unul foarte bun si deloc costisitor ca pret, are o acoperire medie dar in schimb are o textura minunata..costa in jur de 20 de lei (eu l-am achizitionat cu 18, 5 lei)
Dacă vrei o acoperire maximă iti recomand Stay Matte de la Rimmel London (aplicat de 2 ori de preferabil) pretul este cam pana in 20-25 de lei și in magazinele dm il gasesti la reducere in sezonul asta.
Eu le-am incercat pe amandoua si sunt foarte bune ..acum depunde de tine si de tenul tau :* laughing

| blondi993 a răspuns:

Salut!
Eu ma folosesc de ceva timp de fondul de ten Satin Matt de la Perfecta, ofera tenului aspect natural, mat... pot sa-l aplic in fiecare zi. Inainte nu prea utilizam fonduri de ten fiindca imi provocau alergii, imi apareau cosuri, era groaznic., dar acum sunt satisfacuta de Satin Matt. pretul este ok pana la 25 lei, eu il procur de pe elefant bit.ly/2yCWlRb, deoarece mai fac si reducere.
Sper ca ti-am venit in ajutor. te pup