| R_9329 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti cum sa imi fac un piercing in buza cum, cu ce...am auzit ca se poate sa nimeresti vreo vena etc...laughing.(Nu vreau raspunsuri cu : du-te la salon)+(vreau sa fac asta pentru ca vreau nu pentru "moda" ). Dau funda.puppy dog eyes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iei o sula. o chestie de aia cu ac in varf. o treci prin foc, si prin alcool sanitar.strangi tare buza in locul unde vrei sa insulesti, si bagi repede. te va dyrea putin si curge sange dar nu mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o branula.gasesti la farmacie.