| Lasatunumele a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva. Am o pereche de pantaloni care imi plac foarte mult, cand sunt proaspat spalati stau atat de bine pe mine, dar imediat cum ii pun pe mine dupa o ora deja incep sa se largeasca, si daca stau 5-6 ore cu ei deja inot in ei. Nu stiti ce as putea face sa nu se mai largeasca? Chiar imi plac... Ma gandeam sa ii apretez, dar oare tine? Poate stiti voi cevabig grin Dau fundita, bineinteles

3 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

CAUZA:materialu din care sunt facuti, mai ales daca sunt subtiri.
in general genu asta de material la blugi, fac genunchii se largesc pe fund...
trebuie doar sa te obisnuiesti cu ei asa...
Sau o idee...de fiecare data dp c ii porti odata.ii uzi si ii usuci apoi ii porti si iar si iar.

| CubuleţDeCiocolată a răspuns:

Este ceva normal...
Pant
alonii nu au niciun defect...Dar, esti mai slabutsa?
Daca DA asta
e motivul.iti sunt putin largi, fiind abia spalati, e normal sa stea mai multati :]
NU ii apreta pentru ca vor devenii scortosi;]

| QriLee a răspuns:

Pai,asa e materialul lui.Probabil ca nu se poate face nimic.Nu se poate face mare lucru.Incearca sa nu-i mai speli des si nu-i pune cand esti transpirat/a. Funda?