| мαrrýиєlα a întrebat:

Buna!. Vreau sa ma bronzez sunt foarte alba, stiti solutii?! [ p.s. peste cateva zile ma duc la plaja!.

7 răspunsuri:
| DavidOsam a răspuns:

Te duci de la 9 dimineata pana la 12 (maxim) apoi de la 16 pana te plictisesti sau mai e soare.
Ca sa te bronzezi, te dezbraci si stai.

| LonelyGirl01 a răspuns:

Crema auto-bronzanta sau daca stai la curte, poti sa stai pe o partura la soare cateva ore.

| AfroBelgianu a răspuns:

Buna, Marrynela

Te duci la plaja de dimineata si stai pana dupa-amiaza, dupa care revii mai pe seara. Nu uita sa folosesti crema de plaja sa nu te arzi fiindca esti alba.O sa te bronzezi in 2-3 zile.

Bafta, AfroB.

| AlexVelea12 a răspuns:

Buna eu iti propun daca te duci la plaja de la 11:00 dimineata date cu crema cu protectie scazuta pentru bronzare si stai pana la 16:00. funda

| wolder a răspuns:

Crema autobronzanta, daca stai la casa poti face plaja in curte. happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Băi de soare, cremă fotoprotectoare 50+, hidratare, expunerea la soare dimineața și după-amiaza (09.00-11.00 și 17.00-19.00).
Pa, pa.

| Pufulete456 a răspuns:

Crema auto-bronzanta si este si sub forma si de pudra auto-bronzantabig grin. Sper ca te-am aujutat.