| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma inscriu la niste cursuri de machiaj...cam ce instrumente necesare ar trebui sa am pentru aceasta?

2 răspunsuri:
| AdrixNattyXoXoX a răspuns:

Pai, pensule de diferite marimi, paleta de culori, farduri de obraz + pufuletele pe care il folosesti sa te dai, rujuri, creion de ochi, fond de ten, demachiant + discuri demachiante.ETC! Cum vrei sa te duci la un curs de machiaj daca tu nici macar nu stii ce iti trebuie. Eu nu stiu sigur daca ce ti-am zis eu este bine. Du-te la un centru unde se fac cursurile si informeazate.

| Alisa_9825 a răspuns:

Imi dau seama ce trebuie dar nu stiu chiar tot.acasa nu ma machiez ca la carte de sa cunosc tot.la ce bun mai exista TPU daca nici macar sa intrebi nu e permis.