| didush a întrebat:

Buna vreau sa ma tund bob am mai fost tunsa ce fel de bob sa aleg sa-mi fac breton peo parte drept adica de ala pe frunte sau sa nu imi fac? parul meu este saten inchis.si am fata intre ascutita si rotunda.
va rog raspuns rapid dau funda.

Răspuns Câştigător
| LittleCoco a răspuns:

Cred ca iti va sta bine cu aproape orice breton

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Specialistii ne recomanda sa ne indreptam atentia spre tunsorile bob scurte, cu breton scurt sau mai lung. Acestea sunt cele mai moderne tunsori bob pentru anul curent, 2012.
Daca esti mai eleganta, atunci poti sa alegi si un bob clasic cu carare pe mijloc, pentru ca si acestea se poarta.
Daca esti indrazneata, atunci neaparat ar trebui sa alegi o tunsoare bob asimetrica, cu doua suvite mai lungi in fata eventual. Si bineinteles un breton pe masura, adica unul asimetric.

http://3.bp.blogspot.com/......00/bob.jpg

| Elvina a răspuns:

Poti sa-ti faci breton pe o parte. Bafta!