| anonim_4396 a întrebat:

Buna,vreau sa-mi cumpar o perie pentru coafat, ionica(sperand ca va face ce promite parul matasos care nu se electrizeaza bla bla), dar nu stiu ce sa aleg una rotativa(care se invarte singura)sau una din aceea care o manuiesc eu (nu se roteste peria). care e mai usor de folosit si care ar fi diferenta intre ele? multumesc:*scuzati categoria dar altfel nu primesc raspunsuri

1 răspuns:
| Pol_Sasshha_1990 a răspuns:

Rotativa.clar.eu am de la rowenta si e super, luceste parul, e matasos, nu se electrizeaza si e f usor de manuit.