| anonim_4396 a întrebat:

Buna :)
Vreau sa-mi fac breton, dar nu stiu daca mi-ar sta bine...
Am ochii verzi, parul saten ondulat, fata rotunda.
Si vreau sa-mi fac breton ca si ea :
http://www.google.com/......tp?/imgres r:6, s:0, i:76&biw=1366&bih=665
Mi-ar sta bine?
Funda + Vot :)

Răspuns Câştigător
| Adda02 a răspuns:

Ca iti sta bine sau nu asta tu decizi dar nu te-as sfatui sa iti faci breton drept pentru ca daca ai parul ondulat o sa stea in toate directile si ar trebui sa il intinzi mai mereu. Iar cand bate vantul tot cu mana in breton o sa fi ca til sufla, eu asa ma enervam.laughing acum am breton da mai mult mil tin in agrafe doar cand nu bate vantul mil las :p dar poti sa iti faci breton intr-o parte. Sper ca te-am ajutat :*. P. S. in poza de profil (sau cum se numeste ) am bretonul lasat dar de cam un an pozahappy

5 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Daca zici ca ai parul ondulat, da, ti-ar sta foarte bine.Eu una sunt de acord.Bafta.pupici:*:*

| DuteLentVinoTare a răspuns:

Nu stiu ce sa zic nu mi se pare ca ti-ar sta bine...

| missoriginal a răspuns:

Daca ai par ondulat si fata rotunda pariu pe ce vrei ca iti va sta super.Eu tot asa am breton si e foarte ok
Te pup``

| BlancaFantasma a răspuns:

Daca ai parul ondulat, trebuie sa stii deja ca nu iti va sta drept bretonul. fata din poza e tunsa fain, dar ea are parul drept. daca vrei sa stai toata ziua cu placa pe breton ca sa stea drept, atunci da te poti tunde.altfel nu.si eu am parul ondulat si am avut breton acum cativa ani: normal ca nu imi statea bretonul DELOC bine, statea si el ondulat ca restul paruluihappy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai multe vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.