| sonia7026 a întrebat:

Vreau sa scap urgent de cosuri.am incercat tot felul de creme, lotiuni si alte produse si nu am reusit.Am 21 ani, tin sa mentionez si vreau solutii de la voi. Orice sfat imi va fi de ajutor.MS!winking

Răspuns Câştigător
| ToNy_2305 a răspuns:

Hmmm pai eu scap de ele cu solutiile de la avon[clearskin]sunt foarte bune.dar ma rog depinde si de ten:d
Iti urez norocbig grin

6 răspunsuri:
| Chocolate_2137 a răspuns:

Incearca zinerit il gasesti la farmacie e cam 30 de lei.
e foarte bun si te scapa de cosuri foarte rapid. mie mi l-a recomandat de la dermatologie. daca iti cumperi dupa ce prepari solutia aceea este valabila 2 luni.te pup:*

| FenderBender a răspuns:

Ai incercat cu Clearasil? Eu unul foloseam clearsil complete ( sunt 3 produse 2 creme si o lotiune ) si am scapat imediat. Mi se pare cel mai bun remediu.

Sau sti ce se spune faci sex si scapi de cosuri tongue ( mai glumim si noi laughing )

| Alysée a răspuns:

Roaccutane + skinoren, poti sa te clatesti cu ceai verde pe fata si o lasi sa sae usuce, chiar ajuta.dar pastilele le iei doar daca ti le recomanda medicul.

| dalia_7907 a răspuns:

Zineryt !

| sonia7026 explică:

Am folosit zineryt in jur de 3 luni, a fost destul de bun, insa acum, dupa 6 luni de pauza au inceput sa imi reapara si in nr mai mare decat inainte...sad

| JanniGirl a răspuns:

Zynerit este pe baza de antibiotic. trateaza excesul de sebum nu il elimina total...eu zic sa folosesti 3 luni zynerit si apoi sa incerci sa mergi la un nutritionist.chestia asta are foarte mult de a face cu ce manancihappy