| YouDaOne a întrebat:

Vreau să ştiu dacă în sir ( Bucureşti) se găsesc plăci de păr din ceramică. Dacă da, spuneţi-mi şi mie la ce preţuri se găsesc. FUNDĂ! Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| comansorin a răspuns:

Pai depinde de placa este in jur de 5 mil din cate stiu eu si ti-am zis depinde de placa pentru ca pentru o placa dinaia trebuie reglata temperatura la care se incalzeste bobinele din clesti ca sa nu ti se sparga ceramica aaa si ce e tare e ca au (unele dintre ele din cate stiu ) garantie!