| maraalexandrastoica a întrebat:

vreau sa stiu si eu...cum sa fac sa imi creasca parul am incercat ch cu ulei de recin cu gaz cu vA uleioasa...si nu stiu ce sa mai fac...imi doresc sa am parul ff lung...si parca din ce ma rog din aia creste mai greu! vreau ceva...care sa fie.si economik! va multumesc!

7 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Ulei de ricin, petrol, sau varianta cu prelungirea artificiala cu suvite naturale

| MagicHead a răspuns:

laughing))) Asta e tare laughing Da o extesie de par nu costa prea mult rolling on the floor))) Cu gaz laughing cu benzina ai incercat? sau motorina rolling on the floor?

| Farcas a răspuns:

Cel mai indicat lucru ar fi: sa astepti.
Nu te mai gandi zilnic,, nu`mi creste odata parul, de o saptamana nu a mai crescut deloc,, si chesti de genu.
Nu la toti ne creste repede, depinde de om.
De exemplu, parul creste foarte incet, daca esti nervoasa mai tot timpul.Nu e prostie deloc, mi-a spus si mie un medic dermatolog.
Spala`l cat mai des, in caz ca te intinzi cu placa incearca sa eviti pe timp de vara, si ai sa vezi ca in 2-3 luni, ai sa-l ai la lungimea dorita.Bafta!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Wisdom a răspuns:

Exista sampon profesional care face parul sa creasca mai repede si mai frumos, nu sunt eu mare expert, dar prietena mea fol asa ceva tongue

| sumaya a răspuns:

Poti sa iti tai varfurile in fiecare luna si o sa vezi rezultatulwinking

| mariamaya08 a răspuns:

Spala-te in fiecare zi pe par si va creste mai repede!