| Moniikk a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de unde as putea sa imi achizitionez tipsuri dinacelea si gel pentru unghii? Si daca ati putea cumva sa imi spuneti si cum se pun? plzz. dau fundita:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elvina a răspuns:

Se gasesc la magazine mixte. Poti sa mergi la cosmetica, dar e scump, iti alegi modelul si ti le pune. Mie imi cresc unghiile mari. Ai grija, vei suferi enorm, gandeste-te unghiile nu respira deloc, stau in chimicale foarte mult timp, iar cand ti le scot doare tare. Stiu fete care si-au pus. De asemenea se vor rupe repede si vor fi subtiri. Mai bine nu-ti pune. Bafta!

| Moniikk explică (pentru Elvina):

Nu vreau sa imi pun. Vreau sa pun eu!happy

| Elvina a răspuns (pentru Moniikk):

Cel mai bine ar fi ca prietena ta careia vrei sa ii pui sa se duca la un salon de cosmetica, tu daca n-ai mai facut asa ceva, sa nu faci vreo boacana.