| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa va intreb ceva. Cei car purtati indispensabili mai luati si boxeri sau chiloti sub, sau ti si locul acestuia. multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Boxeri,nu.Dar chiloti poti pune. Daca chilotii deranjaza, merge si fara.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru ce sa mai pui boxeri?

| Zenithf a răspuns:

Chilotii ii schimbi zilnic, sau poate la 2 zile daca nu ii murdaresti repede, indispensabilii ii porti o saptamana.

| SimonaCristina a răspuns:

Chiloti poti purta, altfel cred ca te-ar deranja pantalonii indispensabili.