| EleNa8789 a întrebat:

Buna
vreau sa va intreb cum vi se par produsele Oriflame?

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sunt cam 50-50. Sunt care chiar mi-au placut dar au fost la fel de multe care m-au si dezamagit.

| mona a răspuns:

Mi se par mai bune ca cele de la avon

| EleNa8789 explică (pentru mona):

U personal folosesti produse oriflame?

| EleNa8789 explică (pentru mona):

U personal le folosesti de unde le cumperi?

| EleNa8789 explică (pentru mona):

U personal folosesti produsele de unde le cumperi?

| mona a răspuns (pentru EleNa8789):

Soramea se ocupa cu asta si de la ea comand

| Kasia a răspuns:

Mie nu imi plac.nu cred ca am folosit un produs oriflame si am fost suta la suta multumita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Nu imi place nimic!
Nu am folosit produse sa fiu multumita.
cele avon si oriflame la urasc

| FreakyChucky a răspuns:

Stiu ca e firma mare si au produse de calitate, dar nu oricarei fete i se potrivesc produsele lor [tenul difera]
de exemplu eu mi-am luat o pudra si a fost nuanta perfecta pentru tenul meu, dar dupa aia mi-am luat un fond de ten care a fost groaznic, parca nu statea pe fata mea.acum nu poti sa spui un raspuns exact pana nu le probezi.
bafta :*

| EleNa8789 explică (pentru FreakyChucky):

U acum folosesti produsele lor de unde le cumperi?

| EleNa8789 explică:

Stiati ca vi le puteti cumpara cu reducere de 23% fara sa fiti obligate sa plasati comanda lunar valoare minima de comanda este de 50 ron cum vi se pare?