| Adry05 a întrebat:

Buna!
Vreau sa va intreb daca vreuna din voi, fetelor a incercat programul de 14 zile cu nestle fitness. Daca da, a functionat? Ati devenit mai suple dupa 2 saptamani?
Multumesc de raspunsuri, o zi buna tuturor!^^

Răspuns Câştigător
| BiancaDenisa a răspuns:

Buna Adry! Eu personal nu am incercat dar, o buna prietena de-a mea a incercat acest produs.Sincera sa iti spun nu a dat deloc roade, ba chiar apoi s-a ingrasat vreo 3-4 kilograme.Eu te-as sfatui sa nu incerci pentru ca nu este nimic adevarat.Mult succes!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Marfa nevândută își face reclamă!
Învață să mănânci.
Pa, pa.

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Ii cea mai mare porcarie oh go on