| MyWorld_3947 a întrebat:

Vreau si eu ceva pentru cosuri, tratament, sau alifii ceva nu stiu... m-am dat cu Zynerit, dar am intrerupt tratamentul, m-am dat si cu fond de ten, ca sa le usuce, si cu Pimafucort... vreau altceva, fundita

3 răspunsuri:
| mon@29 a răspuns:

Pai fa cam asa:
pune un prosop fierbinte pe fata sau stai la aburi acoperita ca un prosop cam 20 de minute dupa date ca ule de maslin virgin mai stai 10 min si te speli ca apa rece.tre sa faci asta din 2 in 2 zile ca sa aba efecthappybafta... funda?happysa sty ca merge eu am incercat

| OfficialFallingStar a răspuns:

Pai poti incerca sa te speli pe fata cu sapun in fiecare zi, si sa urmezi un tratament cu Clearasil (lotiune, gel, crema)

| Mary496 a răspuns:

Incearca cu gama Gerovital Plant Anti Acnee. Mie imi merge foarte bine. Le gasesti ori la farmacie, ori la Carrefour, Kaufland, etc(magazine mari)
Daca nu merge, este Bitter Suedez(cam scump dar cica merge)