| Aly_3645 a întrebat:

vreau si eu idei de coafuri usor de facut pentru scoala. Subliniez faptul ca nu avem voie cu parul desprins...am parul lung pana la mijloc si este foarte des...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| micki_6523 a răspuns:

Incretestel si prindel in coada

indreaptal si prindel in coada

fa`l coc simplu

creponeaza`l si prindel cu o clamuta mica sus

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:0&tx=65&ty=47

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:18&biw=1003&bih=535

fa-ti spic
sau bentita din parul tau:X

il impletesti din partea stanga si il aduci impletit pana in partea dreapta si acolo il prinzi cu doua agrafe
restul parului il prinzi in coada

fa`ti o coada sus si una jos
prinde`ti mots cu o clama si apoi prindel sus

2 coditse:x

impletite sau fa`le jos crete

funda?

3 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Si eu sunt cam ca tine si de obicei mil prind intr-o coada de cal, sau in coc, cu tot felul de clamite si moate

odata mi-am prins parul in coada si mi-am impletit in 25 de codite arata hasliulaughing

si a rezistat asa vreau 3 zile
pana m-am spalat pe cap

incearca tot felul de clamite, moduri de ati pride parul in fata oglinzi si ai sa fii surprinsa de rezultate

BAFTA!

| byancacool a răspuns:

Buna sa stii ca si eu caut si nici una nu gasim auzi daca gasesti sa imi spui si mie plizz primesc fundalaughing

| Darias16 a răspuns:

Coada sus sau o coada mai sus si una mai jos