| RecycleBin a întrebat:

vreau si eu o parere.eu fiind bruneta nevopsita, orice culoare mai "turbata"laughingas incerca presupun ca nu iese.si nu vreau sa ma decolorezbig grin. o data s-a vopsit mama mea violet si am rugat-o sa-mi vopseasca si mieo suvita.in loc de mov mi-a iesit roscat.cryingaveti vreun sfat? exista culori care sa se vada? macar putin si nu conteaza cat timp.mersi mult

3 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Culoarea mea naturala este un saten foarte inchis, aproape brunet si am fost vopsita roscata, iar la vreo luna dupa ce m`am vopsit am aplicat un nuantator intr-o culoare mai "turbata", cum zici tu, era un roscat foarte aprins, spre roz si a iesit foarte bine.Acum depinde de tipul de vopsea/nuantator si de tipul de par.

| dydy1 a răspuns:

Nu o sa iti iasa nimic acasa decat cu spray-uri care se duc dupa spalarelaughing.
Si eu am aceiasi problema sunt bruneta si incerc de ani de zile sa imi iasa roscat dar nimic acasa.
Asa ca apelez la coafor, ceea ce ar fi indicat si pentru tine:p

| ammona a răspuns:

Eu iti recomand sa cauti aici www.pisica-neagra.ro - culorile sunt intense daca te decolorezi... daca nu au rol de nuantator.