| nupebunezau a întrebat:

Vreau si eu sfaturi, poze orice despre Daca sa-mi tund sau nu parul scurt? Am parul cret si nu stiu daca sa-mi fac asta sau nu.Voi ce ziceti...Va rog...Seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! De obicei parul cret nu merge tuns foarte scurt eu cred ca trebuie sa-l lasi asa cum e el natural si in orice eventualitate il poti si aranja ca sa spun asa

3 răspunsuri:
| allemyl a răspuns:

Buna! Am o prietena care tot asa are parul cret si ca sa si'l indrepre s-a tuns, dar pe urma i'a parut rau. Sfatul meu e sa nu ti'l tunzi sau sa nu ti'l tunzi mai scurt de umeni ca altfel o sa-ti stea ridicat in sus! Sper ca te'am ajutat! Funda?

| AndreeaDiana0412 a răspuns:

Eu as zice sa nu te tunzi. Si eu am parul cret si imi tai numai varfurile. De fiecare data cand merg la coafor cu tendinta de a-mi taia mai mult din par, coafeza zice ca ii este mila. Si sunt de acord. Tu poti sa te tunzi scurt (daca vrei), dar eu nu te sfatuiesc. happy

| cryssys10 a răspuns:

Eu zic sa nu ti-l tunzi...big grin