| Victoria_8725 a întrebat:

Vreau un look >nou.:
dati-mi ideei.
Funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| happykill a răspuns:

Iati haine care se potrivesc sezonului, o noua freza, si o alta atitudine happy. Cu siguranta nu te voi mai recunoaste

| coloor a răspuns:

Pai ai putea sa te tunzi bob, intr-o parte mai lung si in cealalta mai scurt sunt multe posibilitati. funda?

| Sylvia_1800 a răspuns:

Poti incerca sa te tunzi in scari
sau daca nu:
sa ti`l filezi happy Mai ales daca ai parul mai lung. Iti va sta bine...

| Mazguu a răspuns:

Acum depinde si ce par ai. Daca il ai lung til poti tunde in scari lasanduti breton lung,daca il ai mediu te poti tunde bob sau il poti face ondulat, iar daca il ai mai mic iti poti face niste suvite blonde, oricum asta poti s-o faci si la parul lun sau mediu.Depinde de tine cum iti place.