| XPissyeX a întrebat:

Bunalove struck Cum sa fiu ce mai frumoasa pentru ce dragi(ma refer la aspectul fizic)? Sfaturi, ponturi orice :Xbig grin MULTUMESClove struck

3 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Fii cat mai feminina. Adica imbraca-te si in rochite / fustite, nu te imbraca numai in tenesi cu blugi si un tricouwinkingPoarta tinute care te avantajeaza, adica care te fac sa arati bine. Aranjeaza-ti parul in fiecare zi, ingrijeste-l, pune-ti accesorii in par. Incearca sa te machezi in sa foarte foarte decent. Adica un gloss, un rimel si un fard de pleoape este tot ce ai nevoie ca sa arati mai binewinking Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| Deea a răspuns:

Pai...fa-ti o coafura care iti sta bine, imbracate frumos, nu te machia foarte strident si foloseste culori care ti se potrivesc, vopseste-te o culoare care iti prinde bine. Daca ai silueta poti purta rochite si fuste scurte, sa nu ai unchiile murdare, nici alea de la maini nici alea de la picioare, sa fi curata si sa nu mirosi. Imbraca-te cat mai la moda, iar daca nu iti permiti incearca sa iti faci singura hainele si sa le combini. Intra pe www.taaz.com si pune-ti machiaj si din astea si vezi care iti place mai mult. Dar daca esti feminina si te porti ca atare, o sa te placa toata lumea.

| lovely11 a răspuns:

Sa zambesti happyasta te face frumoasa! sa-ti ingrijesti tenul,parul, sa te imbraci cu haine care sa te faca sa te simti frumoasa.un pic de rimel si putin gloss cu siguranta iti vor da mai multa incredere in tine.dar tine minte: cei dragi te plac oricum si pentru ca le esti si tu draga, esti cea mai frumoasa! ai grija de tine!