| Sorina_3380 a întrebat:

Buna :x vreau si eu adidasi astia http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 imi plac mult eu sunt din bucuresti am vazut dar costau mult de unde pot sa ii gasesc?
imi plac mult si am vazut doar in mall dar costau prea mult dau fundita!'

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

La Intersport sunt mai ieftini ca in magazinele Nike, Adidas etc

| Saya a răspuns:

Salut!

Daca pretul ti se pare accesibil poti comanda de pe site-ul care l-ai scris mai sus sau cauta pe internet numele adidasilor si gasesti pretul.(Nike Court Tradition V Lea)

paa

| myxolaryy a răspuns:

Pai carreffor si metro

| cruzz a răspuns:

Www.okazii.ro Bafta!;)