| anonim_4396 a întrebat:

Buna (ziceti mi si mie un magazin unde pot gasi haine super de fete dar nu foarte scumpe ...pantofi etc)) funda

Răspuns Câştigător
| l0riiii a răspuns:

Aici unde stau eu este Madalina 2 love struck...sau mai este Madalina [tot din madalina 2] pf0ai.ad0rl acel magazinbig grin

4 răspunsuri:
| lyaa a răspuns:

Ce fel de intrebare e asta straight face?! daca vrei haine ca lumea.dar mai scumpe mergi in mall[ zara, stradivarius, bershka etc.]. daca vrei haine mai ieftine dar de proasta calitate[ care cateodata nu ai ce sa faci straight face. daca nu ai o situatie financiara buna ] at. paloma, euuro.etc. [ funda puppy dog eyes :*?

| Antony11 a răspuns:

Poti gasi la second hand

| Bojthe a răspuns:

Buticuri

second hand
si vb foartte serios
ador acele magazinuri