| Jigokunokishi a întrebat:

As vrea sa stiu daca urmatorul piaptan e de calitate :
http://www.aoro.ro/magnum/natural-perie-de-par-din-lemn- de-bambus-22-cm/
Vreau ceva care sa fie rezistent(cat de cat) si sa nu-mi traga parul` prea tare ca sa cada firele. Mentionez ca sunt baiat si de mai bine de 2 ani imi las parul sa creasca.Multumesc anticipat :)!

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Arata ok ca imagine doar ca aceste perii din lemn de bambus sunt cam ''agresive'' cu fibra capilara. Eu iti recomand sa folosesti perie din par de porc. E mult mai buna si iti lasa si parul matasos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus mâna pe el şi l-ai încercat?
Nu prea contează dacă are bambus sau eu mai ştiu ce, trebuie să-ţi folosească ţie.