| AlexandraN21 a întrebat:

Buna ziua! Cam cat costa o manichiura cu gel de la zero? Intre ce sume variaza?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Poate sa coste si 50 lei daca te duci la cineva care e la inceput de drum si face aproape gratis pentru perfectionare. Poate sa coste si 1000 lei daca e ceva complicat cu unghii foarte lungi. In general cam 150-200 lei. Nu te duce si tu unde e foarte ieftin pentru ca unele nu sterilizeaza ustensilele. Ele normal trebuie spalate, uscate, infoliate si bagate 1 ora in autoclav. Cand mergi la manichiura asigura-te ca vezi pe undeva un autoclav sau un alt aparat de sterilizat