| anabla12 a întrebat:

Bună ziua, ce parere aveți de adidasi nike air max 95 sunt comozi, te fac sa pari un pic mai înalt decât ești și ce mărime ați recomanda? Cea obișnuită sau una mai mare? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Avem! Părere! Că ar trebui să mai pui mâna pe abecedar.

| Cavaler001 a răspuns:

Nu.i recomand. Sunt scumpi pentru ce oferă.
Au talpa tare și sunt pentru snobi, părerea mea.
Mai confortabili sunt cei cu talpa de spuma, indiferent de marca. Poate fi și Nike (Zoom X).

| Ionutcercel7 a răspuns:

Nu prea exista adidasi de la Nike, Adidas, Puma, etc, branduri de genu, care sa te faca mai inalt. Recomand Buffalo, au adidasi cu talpa foarte inalta, undeva la 6-7 cm in general te inalta, presupun ca esti fata si au mai multe modele decat pentru baieti din pacate, unele mai sunt si unisex.