| pkgkingu a întrebat:

Ce parere aveti de Lady's? Sunt reprezentanta deja la Oriflame si Avon si as vrea sa incerc si la Lady's.Rog sa raspunda doar cei care sunt reprezentanti sau au fost! Multumesc!

3 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Lady's e naspa. Ramai la Avon si Oriflame.

| LadyLilith a răspuns:

Produsele nu sunt de calitate buna. Am comandat crema si am facut cosuri, iar de la vopsea de par a inceput sa-mi cada parul in ritm alert. M-am ocupat si eu, insa comanda se aduna foarte greu iar majoritatea produselor nici nu sosesc. Deci, lasa, nu te ocupa ca nu are rost!

| BizSinir a răspuns:

Pai Lady's e ok dar nu foarte cautata.Eu de exemplu, am comandat de vreo2-3 ori, nu sunt produse ce te-ar atrage prea tare.Parerea mea este ca ar trebui sa ramai reprezentant doar la Avon si la Oriflame pentru ca la Lady's s-ar putea sa nu dai comanda decat de 1-2 creme pe luna
Acu' faci cum vre. Succes happy