| petalouda a întrebat:

imi dau mai in fiecare zi bretul cu fixativ pentru ca il am intr-o parte cam asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres Imi voi strica parul daca il dau in viecare zi cu fixativ de la wella?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce dai în fiecare zi?
Poți face un artificiu, după aplicarea fixativului, 1-3 zile poți da cu un pic de apă, întinzi fixativul mai mult pe păr.
Nu-ți recomand folosirea zilnică, indiferent de marcă.
Pa, pa.

| petalouda explică (pentru Legiuitoarea):

Altfel mi-ar veni bretonul in ochi

| Legiuitoarea a răspuns (pentru petalouda):

Bună.
Atunci alege o altă tunsoare!
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Hieer a răspuns:

Nu..stai linistita

| FashionDream a răspuns:

Nu. Da-te linsitita cu el. Cum zice diavolitadulce si eu am auzit ca se poate face paduchi de la el...dar nu cred ca e adevarat!

| dianadienutza142 a răspuns:

Nu, dar incearca sa te dai cu spray protector ca sa nu risti nimic.

| MADLENAcandy a răspuns:

Buna, nu cred ca fixativul va strica parul.