| WholeWorldTeam a întrebat:

Bună ziua.

În mall-ul din orașul meu la toalete, au ceva săpun lichid albastru deschis care are miros ca și Head & Shoulders.Le-am întrebat pe femeile de serviciu dacă știu ce săpun o fi acela și au zis că nu știu, deoarece vine de la firma de curățenie în sticle fără ambalaj.
Aveți careva habar dacă există săpun lichid cu așa miros?
Nu prea cred că e șampon diluat cu apă pentru că șamponu nu e albastru.

2 răspunsuri:
| iuyugu a răspuns:

E sapun lichid, dar sigur nu e de la Head & Shoulders. happy
E un sapun lichid asemanator la miros happy

| LoveTenis a răspuns:

Poate eu un sapun care are aceeasi aroma ca in sampon. Dupa mine nu cred ca exista ci doar au mai amestecat sampoane intre elelaughing.