| Siracuzia a întrebat:

Bună ziua TPU! Am nevoie de câteva idei, de aceea apelez la dumneavoastră. Am rămas în pană de idei:nu ştiu cum să îmi mai prind părul.Menţionez că am un păr lung şi ondulat natural. Aş dori câteva idei, vă rog frumos.Accept şi videouri.Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Uita-te pe youtube la tutoriale pentru 'messy bum' - unele sunt dragute. tapeaza usor partea de sus si fa-l cat mai messy - gen ashley si mary kate olsen. fa-ti cararea pe mijlocul capului si indreapta perfect parul, sa fie cat mai stralucitor si healthy.

| hcgdiet a răspuns:

Every one can claim that their product can help you lose 20 lbs fast, but only hCG was proven to work by people
www.hcgpurediet.com