| cappucinno a întrebat:

Buna ziua TPU! am trecut si eu cls a IX-a si urmeaza balul bobocilor. Sunt baiat si as vrea niste sugestii de la voi cu ce as putea sa ma imbrac la bal big grin. am o inaltime de 1.78, ochii caprui, par saten si mai slab. Astept raspunsuri! mersi mult happy

3 răspunsuri:
| dyenutza01 a răspuns:

Daca vrei sa stii parerea mea, pe mine ma innebunesc baietii care au jeansi un albstru, nu stiu cum sa zic, nici prea deschis, nici prea inchis, apoi au un sacou bej, o camasa albastra desfacuta la 2-3 nasturismug cu manecile asa ridicate putin si la sacou si la camasa+ conversi in picioarelove struck e f fain:XX: o sa atragi privirilehappy sper sa castigi>big grin