| Petrica98 a întrebat:

Buna ziua TPU!
Caut o cheara de par buna care sa tine 1-2 zile si sa imi faca parul mai aspru(nu sunt sigur ca se poate asta).
Ce imi puteti recomanda? Daca puteti sa imi dati si un link?
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce este "cheara de par"?
Nu imi este cunsocut termenul!

| Petrica98 explică (pentru Violleta2022):

Te simti mai bine acum?
Pentru ca ai gasit o greseala te-ai gandit ca trebuie sa te bagi ca si chiloti in fund? chiar daca esti pe langa subiect

| MihaelaDart a răspuns (pentru Petrica98):

Ai fi putut frumos sa editezi raspunsul ori sa ii raspunzi frumos, nu atac la persoana. Nu ti-a dat cu parul in cap, ci pur si simplu nu a inteles. Este atat de greu sa se raspunda frumos si mai usor sa spui obraznic. Cu asta pierzi un minut din viata daca tuturor le dai astfel de raspunsuri cand ceva ce nu au inteles cand scrii pe undeva.

| Andreea11989 a răspuns:

Poti sa gasesti aici ce tip de tratament doresti: https://www.beautyoneshop.ro/tratament-profesional-260