| UnNumeCaToateAltele a întrebat:

Buna ziua tuturor, am o problema foarte mare. Am 15 ani si pot sa spun ca deja am barba,m-am luat de cateva ori cu bigul dar am remarcat ca parul creste tot mai raipd daca il iei cu bigul,as avea nevoied e un sfat. Cum pot face rarirea parului de pe fata? (barba) Ca totusi, l-as lua si acum dar dupa nu vreau sa ajuns sa ma barberiesc din zi in zi. happy Am citit pe net ca daca imi fac un termin sa ma barberiesc o data la 10 zile,asa va ramane,nu stiu. Astept pareri, funditaaa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti sa mergi la salon sa te epilezi pe fata cu ceara, sau iti poti cumpara benzi depilatoare si te poti epila pe fata acasa dar cu grija pentru a evita complicatiile, cel mai indicat ar fi sa mergi la un salon.
O zi buna.

| edit28 a răspuns:

Ai citit o prostie inseamna. Nu e nici-o metoda de rarit. Bine ai venit in lumea barbatilor...