| idk a întrebat:

Bunaa.am nevoie de ajutor. vreau sa`mi cumpar o placa de la remington.si m-am uitat la CS5002... dar as vrea sa aud pareri despre >ea.mersibig grin

Răspuns Câştigător
| sensesDelight a răspuns:

Stai liniștită, ai făcut alegerea corectă.
Am avut și eu Remington și am rămas cu o impresie foarte bună. Depinde și de părul tău, dacă e creț și neascultător, îți recomand Remington cu ceramică, 230 de grade.
Temperatura nu e cine știe ce, tocmai că îți face părul să stea. Multă lume susține că temperatura maximă e 160 grade. Prostii, nici părul meu cuminte nu stă cu 160 de grade. Iar dacă știi să ți-l protejezi nu se întâmplă nimic.
Ia-ți soluție de la Joico "Silk Result", mi-a fost recomandată de un stilist și e foarte OK, protejează părul. Dar îți poți lua de la Joico orice soluție, în funcție de părul tău. ^.^
Sper că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| DianaAndra1 a răspuns:

Idk :)). serios nu stiu nimic despre ea :). Mie nu mi-au lasat o impresie buna pozele. http://www.mywebplaza.hu/images/products/Remington_CS5002_b.jpg
Poate c-o avea pret mic dar daca tot te-ai hotarat sa-ti cumperi placa ia-ti una buna. Poti merge la magazinele mari, gen domo, mediagalaxy ba chiar si carrefour. Au placi bune.De la remington.Intreaba si tu baiatul de pe acel raion care ar fi cea mai buna.Iti spune el :)
Succes!

| Lola_6438 a răspuns:

Chiar azi mi-am luat si eu placa noua, Remington ceramic straight 230, si mi se pare chiar buna.Si de scumpa, nu e. In jur de un milion am dat, din Carrefour. :**