| crinaa a întrebat:

Bunaa...as vrea sa va intreb ceva... am fata rotunda, lungimea parului pana sub sani si as vrea sa stiu daca mi-ar sta cu >breton:

ajutati-ma cu sfaturi va rogg...
vreau o schimbare

Răspuns Câştigător
| bea3x a răspuns:

Bretonul conteaza mai mult de marimea fetei si mai ales a fruntii, decat forma fetei. Daca "ai loc" de breton fara a-ti incarca fata, incearca. Testeaza luand o suvita de par din fata, unde ti-ar veni bretonul, si pune-o pe frunte sa vezi cum ti-ar sta cu breton.

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Ti-ar sta bine cu un breton asimetric lung

| Ирина19 a răspuns:

Cel mai bine ti-ar sta cu breton intr-o parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sta bine asa
http://geografilia.blogspot.com (pentru cei interesati)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceeasi problema, doar ca am parul mai lung putin(cu vreo 2 cm:d)! Toti imi spun ca nu imi sta bine cu breton dar ca sa vezi daca merge prinde parul din fata cu o clema si vezi cum sta okey pup si vezi cum sta

| gHelena a răspuns:

Un breton asimetric ar fi perfect. Arunca o privire si aici: http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori. Spor sa ai!

| alexandra_8659 a răspuns:

Da, ti-ar sta bine.Mai multe detalii despre coafuri poti afla si de pe ww.divahair.ro happy Succes. happy