| Bubbleh a întrebat:

Bunaawinking. Cine se face cu placa de par? Si eu ma fac cam des si ma intrebam daca mi-ar trebui un balsam special, adica stiti sunt unele pentru par uscat, fara luciu, pentru volum, etc. Ce balsam mi-ar trebui? Eu am acum balsam Garnier Fructis ~Par normal~ pentru forta, stralucire, par usor de pieptanat. Este bun? Fundita:*

6 răspunsuri:
| no1cares a răspuns:

Da este ff bun eu il folosesc si imi da rezultate bune!
dar trebuie sa-l folosesti incontinuu sa dea rezultate! :*
fundita? love struck

| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struckwinkingkiss
SFATUL MEU: Nu da bani aiurea pe. balsame. pentru ca chiar daca pe sticla ( dau un exemplu) scrie : 100% natural. te asigur ca au si chimicale care nu's pe placul parului tau!
Dar daca vrei ceva pentru parul tau sa se regenereze dupa arderea placii si sal protejezi cat de cat poti face ceva cu miere.ca o masca de par! parul va fi : catifelat, usor de descurcat si pielea scalpului va fi mai sanatoasa! INCEARCA SI UH! CREDE-MA AM INCERCAT SI AM AVUT NUMAI DE CASTIGAT! SucCes... funda?hee hee

| meooooow a răspuns:

Eu imi fac masca din ulei de masline si zeama de lamaie cam la 2 saptamani, este foarte buna, o tin cam 3-4 ore pe par. Cu placa pot spune ca ma fac cam de 3 ori pe saptamana sau chiar mai mult, am avut varfurile foarte deteriorate si despicate si de cand am inceput sa fac masca asta aproape ca nici nu mai se observa plus ca parul este foarte hidratat si are un luciu superb.

| Cami30 a răspuns:

Este de la Subrina profesional-straightener. E ft bun si miroase ft binelove struck.Iti protejeaza varfurile de ardere:p
Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de la Syoss special pentru placa de par.ai putea sa incerci! Cred ca mai sunt si de la alte firme ...cauta la magazinewinking

| yasmin1407 a răspuns:

Depinde de buget, poti sa dai gresi cu cele mai scumpe creme, masti. dar iti recomand in loc de balsam o masca de la kallos cu placenta, e super ieftina 5 lei si face ce promite.
am folosit produse profesionale joico care si'au facut treaba foarte bine doar ca nu se merita sa dai multi bani, incearca diverse masti facute in casa... dar nu te astepta sa vezi un rezultat dupa prima aplicare... mult noroc si sa ai grija de parul tau. parul este comoara unei femei:*