| andreeafnkle a întrebat:

Bunaa, eu am parul cret natural, dar imi place emorm de mult cum imi sta cu el drept, asa ca ma indrept mereu dupa ce ma spal pe par (normal, dupa ce se usuca si folosesc si spray-uri de protectie), iar parul meu se arde foarte rau, se indreapta greu si arata oribil. Vreau niste sfaturi de produse care chiar sa ma ajute sa il indrept mai usor si sa ma si protejeze mai bine, avand parul EXTREM de cret dureaza mult si este enervant. va rog, daca stiti ce pot face, multumesc.

3 răspunsuri:
| suntsuper a răspuns:

De ce nu mergi la salon?

iti pot recomanda masca pentru par(tratament adica) de la Londa, ulei Londa Velvet Oil si cam atat stiu eu. poti folosi sampon pentru par vopsit de la Wella de exemplu, balsam la fel. multa bafta

| andreeafnkle explică (pentru suntsuper):

Nu ma duc la salon deoarece e destul de scump si nu ma tine foarte mult si nu prea vreau sa merg in fiecare luna. Mersi de recomandari, am sa incerc.

| Cel_Celina_1999 a răspuns:

Cu 30de minute inainte de a te spala pe cap, da.ti cu ulei de masline si lasa l sa actioneze.