| popescucarmen43 a întrebat:

Bunaa! imi puteti da idei de coafuri pentru liceu? prima zi de liceu vreau sa fac o impresie buna la baieti daca stiti ce vreau sa zic fetelorwinking.am parul mediu...cam pana deasupra sanilor..as vrea o coafura gen coada care sa mi lese o suvita pe fata..adica iesita

Răspuns Câştigător
| BeSmart17 a răspuns:

Mai bine o coafura simpla pentru ca baietii sunt atrasi de ce e simplu! Ar trebui sa ai si o atitudine ca atare! Adica sa nu fii ingamfata din prima zi! Deci da! este o coafura buna pentru prima zi

1 răspuns: