| MinyMouse a întrebat:

Bunaa. Ma puteti ajuta? Nu stiu cum sa mi asez parulstraight face parul meu e ondulat si ciufulit in acest moment, e pana la umeri.am placa de par dar nu vreau s o mai folosesc pentru ca imo arde parul.ma puteti ajuta cu un sfat?

2 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Prinde-l ca e foarte cald. Eu il am pana la fund si imi vine sa mi-l smulg.

| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Cand il usti fa-l cu peria, usca-l in timp ce tu tragi in jos cu peria! Cauta pe Youtube tutoriale, scrie asa: cum sa imi indrept parul fara placa sau pe google