| Ririru a întrebat:

Bunaa :*.
Revin cu o intrebare happy.
Mi-am luat ieri niste produse din gama Bioten de la elmiplant happy. Mai exact gelul de curatare si crema hidratanta de zi. Am citit intr-o revista, ca este o gama foarte buna, dar trebuie sa-mi iau si lotiunea tonica si exfoliantul.[Nu stiu daca neaparat.]. Ati folosit aceasta gama de produse si a dat rezultate? Sa stiu daca mai merita sa cumpar happy.

Multumesc :*. [Dau funda.]

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Am avut demachiant Bioten. Este mai bun decât toate. Chiar şi decât cele de la AVON.
O zi bună!

pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eu folosesc. Daca vorbesti de acea crema antirid de zi ce are cadou gelul de curatire a tenului, este foarte buna! Previne aparitia ridurilor de expresie, deci poate fi folosita la orice varsta!