| AlexandraS11 a întrebat:

Bunăă TPU.
Am o întrebare. Întrebarea este adresată fetelor : v-ați vopsit vreodată în nuanța 2N Barna ( Kallos ), dacă da, vreau și eu o poza să știu cat de cat cum iese. Ește mai mult șaten închis sau spre negru?
Și a doua întrebare : cum să fac că nuanța să reziste mai mult?
Thanks :****

Răspuns Câştigător
| Muscă_Oana_1992 a răspuns:

Mie mi-a iesit inchis, dar precizez ca sunt bruneta. ca sa reziste mai mult, o poti "ajuta" cu mici trucuri gen masti facute in casa... ulei de masline cu albus de ou, sau poti sa iti cumperi tot de la kallos masti. sunt ieftine si de calitate. dar problema e ca in timp iti va creste parul si daca nu esti vopsita aproape de culoarea ta, se va vedea diferenta si va trebui sa te revopsesti. in rest, toate bune!